Program Electric Castle 2023, ziua 3. Artiștii care urcă pe scenă vineri, 21 iulie

Program Electric Castle 2023, ziua 3. Artiștii care urcă pe scenă vineri, 21 iulie. Electric Castle 2023 începe de săptămâna viitoare.

Prima zi de festival va fi miercuri, 19 iulie. Cine va cânta însă vineri, 21 iulie în cea de a treia zi de festival?

Iată programul complet de la Electric Castle 2023, dar și numele artiștilor care vor urca pe fiecare scenă în parte.

Program Electric Castle 2023, ziua 3. Artiștii care urcă pe scenă vineri, 21 iulie

Main Stage

18:30 – 19:30 – Coma
20:00 – 21:00 – Tash Sultana
21:40 – 22:40 – Iggy Pop
23:15 – 00:15 – Pendulum live
01:00 – 02:30 – The Chemical Brothers

Hangar Stage

16:00 – 16:50 – om la lună
17:25 – 18:20 – OCS
19:00 – 20:00 – Grimus
20:40 – 21:40 – Youngr
22:20 – 23:50 – Monolink
00:20 – 01:50 – Romy
01:50 – 03:50 – Peggy Gou
04:00 – 06:00 – Octave One Live

Booha Stage

14:30 – 16:00 – Ellen
16:00 – 18:00 – London Elektricity & Ruthless MC
18:00 – 20:00 – Danny Byrd & Ruthless MC
20:00 – 21:30 – DWLS & Visionobi
21:30 – 23:30 – DODO
23:30 – 01:30 – Maribou State DJ Set
01:30 – 03:30 – Barry Can’t Swim
03:30 – 06:00 – Ewan Mcvicar
06:00 – 08:00 – Banilla

Program Electric Castle 2023, ziua 3. Artiștii care urcă pe scenă vineri, 21 iulie

Hideout Stage

13:00 – 15:00 – UFO
15:00 – 17:00 – Vio
17:00 – 19:00 – Andrei Puiu
19:00 – 21:00 – UFE
21:00 – 23:00 – Nipple’s Delight
23:00 – 01:00 – Maria Latina
01:00 – 03:00 – Danilo Plessow (MCDE)
03:00 – 05:00 – Palms Trax
05:00 – 06:30 – Văzduh

Backyard Stage

18:00 – 19:00 – Funkorporation
19:30 – 20:30 – Subtones
21:00 – 22:00 – Paulina
22:45 – 23:45 – Fulu Miziki
00:30 – 01:30 – Queralt Lahoz

Drip Factory

16:00 – 18:00 – Ciupe
18:00 – 18:45 – IDK
19:00 – 19:45 – XENO
20:00 – 20:35 – RAVA
21:00 – 22:00 – Șatra B.E.N.Z.
22:00 – 23:00 – Nane
23:00 – 00:30 – DJ Mara Ognean
00:30 – 02:00 – Supernova & Birkin Baby

Stables

00:00 – 01:00 – Visionobi
01:00 – 02:30 – Pola & Bryson + Visionobi
02:20 – 04:00 – Kyrist + Visionobi
04:00 – 06:00 – Detour

Radio Stage

14:00 – 17:00 – Forma
17:00 – 20:00 – Muri
20:00 – 22:00 – Fozzie
22:00 – 00:00 – STF
00:00 – 02:00 – Discotecă CRW
02:00 – 04:00 – No Idea

Dance Garden Stage

22:00 – 00:30 – Crihan
00:30 – 03:30 – Mayaan Nidam
03:30 – 06:30 – Petre Inspirescu
06:30 – 09:00 – CAP
09:00 – 11:30 – Dan Andrei

The Beach Stage

10:00 – 12:00 – Brad
12:00 – 14:00 – Esaunue & Xakis
14:00 – 16:00 – Cocco Mio
16:00 – 18:00 – Te Doare
18:00 – 20:00 – Ihmai Isuav
20:00 – 00:00 – Katzele & Asaf Samuel
00:00 – 03:00 – Lena Willikens
03:00 – 06:00 – KHIDJA
06:00 – 09:00 – Que Sakamoto
09:00 – 11:00 – Dannilov

Roots Stage

14:00 – 16:00 – Ursu Dub
16:00 – 18:00 – SHIV
18:00 – 20:00 – Digital Selekta
20:00 – 22:00 – Dubik
22:00 – 00:00 – Kaya Foundation
00:00 – 02:00 – Low Freq
02:00 – 04:00 – WRK

Camping Stage

15:00 – 18:00 – Galexy

Ultimele Articole

Articole similare

Parteneri

Loading RSS Feed