- Reactia conducerii ANCOM: "Nuta Gheorghe este detasat in cadrul ANCOM in functia de sef al Biroului Securitate si Probleme Speciale din cadrul Serviciului Securitate si Documente Clasificate. Referitor la cel de-al doilea nume mentionat in solicitarea Dvs., va informam ca nu exista o persoana cu numele respectiv care sa lucreze in cadrul ANCOM'.
TechMihai Voican
INVAZIE de oameni cu grade la arbitrul telecom. Noul șef militarizează TOT
Publicat la 06.07.2017, 05:37:57
Curea Lucian, care a fost ofiter activ timp de 30 de ani in Ministerul Apararii, in domeniul contrainformatiilor, si Nuta Gheorghe, fost sef al transmisiunilor in MApN si fost sef al comunicatiilor in Batalionul 26 infanterie 'Red Scorpions' din Kandahar, Afganistan, ar fi fost angajati in cadrul nou infiintatului Serviciu de Securitate si Documente Clasificate al autoritatii, au precizat pentru HotNews.ro surse din cadrul ANCOM. Cei doi apar si intr-o lista publicata miercuri de ZF cu 25 de oameni angajati recent in ANCOM.
Acest articol nu reprezintă consultanță financiară.
Newsletter zilnic money.ro
BET, curs valutar, știrea zilei — în 2 minute, înainte de 7:00.
Articole înrudite

Tech
Google, noi reguli pentru telefoanele Android! Din septembrie, nu vei mai putea instala aplicații ca până acum

Tech
Germania salvează Europa în industria cipurilor! Fabrica uriașă de 5 miliarde de euro produce semiconductori inteligenți pentru mașini electrice și inteligența artificială

Tech
