“Proiectul de dezvoltare Colosseum, datorită designului şi calităţii sale, va avea fără îndoială succes pe această piaţă. Colosseum nu este destinat doar zonei învecinate, ci întregului Bucureşti, precum şi unei arii de 60 de kilometri în jurul Capitalei”, a declarat Panico Panayi, managing director al Nova Imobiliare.

 

Avocaţii Reff şi Asociaţii au asistat Bank of Cyprus pe parcursul procesului de due diligence, în pregătirea şi negocierea documentaţiei de finanţare, cât şi în revizuirea contractelor de construcţie şi a contractelor de închiriere.

 

 

Reff şi Asociaţii este societatea de avocaţi afiliată Deloitte România, operând împreună cu practica multidisciplinară a Deloitte România şi cu reţeaua internaţională de avocaţi care colaborează cu Deloitte pe plan global.