money.ro
ActualitateDenisa Gelatu

El a cerut-o în căsătorie, ea l-a înjunghiat. I s-a întâmplat unui bărbat de 85 de ani din Constanța

Publicat la 19.01.2024, 10:41:49

Urmărește money.ro pe Google News
Distribuie:WhatsAppFacebookX
El a cerut-o în căsătorie, ea l-a înjunghiat. I s-a întâmplat unui bărbat de 85 de ani din Constanța

Un bărbat de 85 de ani din Constanța a fost înjunghiat de iubita lui, chiar în seara în care a cerut-o în căsătorie.

Iubita bărbatului venise în vizită la el, iar la un moment dat între cei doi s-a iscat o ceartă. Un vecin a sunat la 112.

Potrivit polițiștilor, cei doi au consumat alcool și după discuții în contradictoriu totul ar fi degenerat, iar femeia ar fi sărit la bătaie, apoi l-a înjunghiat.

”Femeia a fost depistată și dusă la sediul unității de poliție pentru audieri. În cauză a fost întocmit un dosar de cercetare penală sub aspectul săvârșirii infracțiunii de lovire sau alte violențe”, a transmis IPJ Constanța.

Femeia a fost reținută de polițiști.

Acest articol nu reprezintă consultanță financiară.

Newsletter zilnic money.ro

BET, curs valutar, știrea zilei — în 2 minute, înainte de 7:00.

Urmărește money.ro pe Google News

Articole înrudite