money.ro
PeopleFlorian Gheorghe

Magicianul Robert Tudor stă cu chirie și construiește 13 case. Recunoaște că banii nu i-au venit din scamatorii

Publicat la 22.04.2024, 10:04:11

Urmărește money.ro pe Google News
Distribuie:WhatsAppFacebookX
Magicianul Robert Tudor stă cu chirie și construiește 13 case. Recunoaște că banii nu i-au venit din scamatorii

Din magie, Robert Tudor speră să termine 13 case. Este vorba de un mic ansamblu rezidențial la care popularul rege al scamatoriilor a început munca la Dragomirești-Vale.

Terenul de la marginea comunei unde s-a născut și a copilărit, l-a moștenit de la părinții săi, originari din aceeași zonă situată în imediata vecinătate a Capitalei. Deși locuiește cu chirie în prezent, în nordul Capitalei, cunoscutul showman de magie se gândește cu  mult optimism la momentul în care casele pe care le va scoate la vânzare vor fi gata. Proiectul aprobat de primărie prevede și o stradă ce leagă casele, căreia

i-a găsit un nume potrivit.

https://www.money.ro/inainte-sa-devina-cel-mai-cunoscut-magician-robert-tudor-a-avut-meseria-de-clown/

Magicianul

sta cu chirie și construiește 13 case! ”Oamenii mă știu magician. Dar la Dragomirești fac un cartier de 13 case, iar strada se numește Strada Magicianului. Voi locui pe Strada Magicianului, nr. 1”, spune Robert Tudor despre proiectul pe care îl trâmbițează în mediul online, ce va fi ridicat pe terenul moștenit.Ți pe care a început deja organizarea otilităților curente.

”Am avut noroc cu acst teren. Mai vând din el, iar cu banii rămași construiesc”, adaugă magicianul Robert Tudor (38 de ani) care și-a început activitatea ca angajat al unui cunoscut lanț de fast food-uri, apoi clown, mascotă a restaurantelor.

https://www.money.ro/tiriac-are-cel-mai-puternic-mercedes/

Acest articol nu reprezintă consultanță financiară.

Newsletter zilnic money.ro

BET, curs valutar, știrea zilei — în 2 minute, înainte de 7:00.

Urmărește money.ro pe Google News

Articole înrudite