Rămasă fără emisiune, Gabriela Cristea și solistul Tavi Clonda și-au scos la vânzare vila pe care recent au terminat-o și amenajat-o, din zona Corbeanca.
O vilă ridicată în regim propriu (șantierul s-a întins pe mai mulți ani), proprietate pe care cei doi vor nu mai puțin de 900.000 euro.
Casa este un proiect original pe care l-au creionat împreună cu arhitectul, proiect care a ”înghițit” mulți bani. Însă dincolo de vila lor ”nepereche” piscina din curte este una cu o instalație specială pentru apă sărată.

”Pui sare la început, vreo 8 saci. Apa e sărată, nu cât apa mării. Apa cu sare le face foarte bine fetițelor (Victoria Bella -4 ani și Iris Selena -3 ani -n.r.). Noi am făcut-o anul trecut la gri, groapa, turnat, țevi”, spune fosta vedeta de televiziune care și-a deschis și un studio fotografic în centrul Capitalei.






