PeopleFlorian Gheorghe
Cine zicea că vedetele nu au datorii la bănci? După 14 ani de ”Neatza”, Răzvan Simion a scăpat de rate
Publicat la 26.01.2022, 12:22:03
Răzvan Simion nu mai are, în sfârșit, datorii la bănci! După 14 ani de ”Neatza” la Antena 1, alți ani la Național TV, popularul prezentator poate, în sfârșit, să se răsfețe cheltuind pe tot ce-și dorește.
Chiar dacă mai are de achitat pensia alimentară pentru cei doi copii ai săi, în sfârșit, la 41 de ani, a scăpat de datorii la bănci. ”Anul nou mi-a adus o premieră. Este prima oară din 98’ până încoace când nu mai am nicio rată la bancă, dar este timp să fac alta nouă”, spune mândru Răzvan Simion care a reușit totuși să ridice o vilă (ce a fost trecută, la partaj, pe numele fostei sale soții) și două apartamente în București.
Acest articol nu reprezintă consultanță financiară.
Newsletter zilnic money.ro
BET, curs valutar, știrea zilei — în 2 minute, înainte de 7:00.
Articole înrudite

People
Victoraș Micula muncește smerit la mănăstire după condamnare. Cară bolovani, udă grădina și spune că viața printre măicuțe l-a schimbat

People
Nicușor Dan i-a prezentat-o pe Mirabela Grădinaru lui Donald Trump. Ce au discutat cei doi la dineul oficial

People
